SCRIPTORIUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCRIPTORIUM

За све љубитеље средњег века. Научите нешто ново, проширите своја знања, забавите се.
 
HomeПорталGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Za nash Beograd :)

Go down 
5 posters
АуторПорука
Ashimar
Велики мајстор еснафа
Велики мајстор еснафа



Број порука : 46
Age : 36
Registration date : 10.02.2008

Za nash Beograd :) Empty
ПорукаНаслов: Za nash Beograd :)   Za nash Beograd :) Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 4:16 am

Znam da je 101% offtopic, al gde god mogu gushim sa ovom temom..pa i ovde cu, nemojte zameriti Smile

Dakle, prica kaze sledece...

U novi monopol, koji treba da izadje za cca 20ak dana, bice postavljeno 20 gradova, da se kupuje po njima, jelte, kako vec monopol ide...

Dakle, na internetu se organizuje glasanje, tako sto se registrujete sa svojom e-mail adresom, i glasate.

Moze se glasati svaki dan, sve do kraja glasanja.

Moj savet je da se registrujete sa svakim e-mail nalogom koji imate(yahoo,gmail.hotmail, ako ih imate naravno) i da glasate svaki dan sa svakog od tih naloga.

Ja imam dnevnu dozu od 5 naloga, ali planiam da sa viskom slobodnog vremena otvorim jos jedno 30ak, pa da svaki dan do kraja glasanja BG dobija od mene 40ak glasova Smile

Uchinite sta god mozete, mnogo ce nam znachiti, jerbo je to velika i besplatna promocija naseg grada, i nase drzave!

http://www.monopolyworldvote.com/sr_SR/world

I naravno, obavestite druge o ovome Smile

Napred, do pobede Bga!
Назад на врх Go down
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Za nash Beograd :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Za nash Beograd :)   Za nash Beograd :) Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 5:47 am

Дакле, активан сам на три форума, и на сва три је покренуто ово гласање. Последњи пут кад сам проверио били смо 18-ти, али како ствари стоје сигурно улазимо ако се настави гласање овим интензитетом...
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Za nash Beograd :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Za nash Beograd :)   Za nash Beograd :) Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 1:23 pm

Гласала!
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Змај Огњени Вук
Трговац
Трговац
Змај Огњени Вук


Male
Број порука : 99
Age : 37
Location : Miklagard
Registration date : 09.02.2008

Za nash Beograd :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Za nash Beograd :)   Za nash Beograd :) Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 1:24 pm

Јој, колико сам ја лењ за те ствари... Rolling Eyes
Гласајте и за Ђавољу Варош ако већ нисте! Very Happy
Назад на врх Go down
http://www.terranova.dk/viewforum.php?f=77
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Za nash Beograd :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Za nash Beograd :)   Za nash Beograd :) Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 1:36 pm

Тренутно смо 15ти (првих 20 улази у игру), али је тесно, разлике су у промилима, а нпр. Пекинг (који има више становника од целе Србије) је 20ти. Гласајте и даље!
Назад на врх Go down
Ashimar
Велики мајстор еснафа
Велики мајстор еснафа



Број порука : 46
Age : 36
Registration date : 10.02.2008

Za nash Beograd :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Za nash Beograd :)   Za nash Beograd :) Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 2:00 pm

Zapamtite, svaki dan mozete da glasate sa SVAKE od svojih registrovanih email adresa Smile
Назад на врх Go down
vojvoda
Трговац
Трговац



Број порука : 80
Age : 36
Registration date : 06.02.2008

Za nash Beograd :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Za nash Beograd :)   Za nash Beograd :) Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 2:06 pm

glasah i ja Laughing
Назад на врх Go down
Sponsored content





Za nash Beograd :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Za nash Beograd :)   Za nash Beograd :) Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Za nash Beograd :)
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
SCRIPTORIUM :: Off-topics :: Off-topics-
Скочи на: